Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálókban tényleg sokkal...

Turkálókban tényleg sokkal jobban lehet vásárolgatni, mint a plázák üzleteiben (pl. Zara, H&M, és társai)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
igen
2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Én utálom a turkálókat. Nagyon sok az agyonmosott, fakó cucc, a szagukat sem bírom. Nem sokszor voltam, de egyszer sem találtam semmi jót.

Anyukám viszont néha megy, és ő néha kifog nagyon jó ruhákat is. Szóval neki bejött, nekem nem:D

2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ezt tapasztaltam. Sosem találtam semmilyen szép darabot turkálóban.

Azt a szagot én sem bírom, ami ott uralkodik.

2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Olyan cuccok kerülnek a turikba, amik a plázákból vettek, csak használt..
2012. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak annyira látszik rajtuk, hogy már régiek, nem divatosak.

Amúgy a menő boltokban sem csak jó holmikat lehet találni. Nyilván ez ízlésfüggő, de én pl. ha bemegyek a H&M-be vagy akármelyik hasonló üzletbe, találok kb. 3-4 nekem való darabot, többet nem. Ha hoznak új cuccokat, akkor megint valószínű lesz néhány olyan, ami tetszik, de a legtöbbje nem.


Aztán ki tudja, lehet, hogy van ezekben a szállítmányokban divatos holmi is, csak azt megkapja a rokonság, meg a barátnő, stb.

2012. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
én olyan ruhát szedtem turkálóból amin volt címke.
2012. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

nem tudom, ti milyen turiba jártok, de én speciel olyanba, ahol elvétve látni agyonmosott cuccot, és 99%ban divatosak.

majdnem az összes cuccom onnan van, és soha nem mondták még, hogy ne lennék jól öltözve. mi több, gyakran kapok dicséretet, h milyen jók a gúnyáim.


és tényleg van olyan is, amin még a címke is ott van, tehát nem sűrűn volt hordva...


nem is beszélve arról, hogy míg egy plázás boltban 10 ezerért 2 db-ot vehetnék, kilós turiban pedig majdnem 2 tucatot. és egyik sem gané, kiválogatom a legjobbakat :D

2012. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Hülyeség, semmi nincs a méretedben, mindenki ott tapossa egymást, áhh...
2012. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Én csalódtam a turkálókban. Borzalmas a szag, hogy az emberek egymást tapossák, hogy látszik, hogy használtak a ruhák, és nincs egy darab sem a méretedben...
2012. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már találtam olyan ruhadarabot amit mindeki keresett menő plázákban.... és vannak olyan turik ahol kimossák a ruhákat és úgy dobják a vevők közé
2012. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!