Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt valaki már erről az...

Rendelt valaki már erről az oldalról? Etaska.hu

Figyelt kérdés

Http://www.etaska.hu/

Tapasztalatok?


2012. jún. 26. 18:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Igen, rendeltem.

Az oldalon található értékelések alapján ne döntsön senki.

Hogy miért nem?

Mert a negatívat nem teszik ki... Én így jártam. 2 cuccot rendeltem, egyikkel minden rendben volt, a másik meg silány anyagból volt. A pozitív értékelésemet seperc alatt kitették, a negatívat visszatartották...

2015. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem erről az oldalról rendeltem, hanem az ekoffer.hu-ról, de a kettőt ugyanaz a cég üzemelteti. Nem ajánlom.


Egy akciós bőröndöt rendeltem, ki is fizettem kártyával. A termék a honlap szerint készleten volt.

Kb negyed órával a fizetést követően kaptam egy emailt, hogy az összeget visszautalták a kártyámra, de hogy miért arról egy szó se jött. Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a táskára igényt tartok és legalább egy magyarázatot szeretnék a történtekre. Azt a választ kaptam, hogy a feltűnő értékaránytalanság volt az eredeti és az az akciós ár között, ezért a rendelésemet nem tudják teljesíteni. Wtf? A termék elérhető volt a rendelés pillanatában, az eredeti ár át volt húzva, majd két helyen is fel volt tüntetve a kedvezmény mértéke, tehát elég valószínűtlen, hogy ahogy állítják technikai hiba történhetett. Érdekes, hogy az eladást követően egyszer csak "meggondolják" magukat a termékkel kapcsolatban, hogy annyiért mégsem adják el.

Ezután a terméket levették a kínálatból, majd pár napra rá az eredeti árral tették vissza a kínálatba.


Amennyiben emberi mulasztás történt volna, egy elnézéskérés mellett leírhatták volna ugyanezt, felajánlva hogy ettől függetlenül teljesítik a kifizetett rendelésemet vagy adnak egy kedvezménykupont, de nem így döntöttek.


Panaszkezelési kultúra nulla, az ügyfélélmény fogalmát hírből sem ismerik, nem ajánlom, de mindenki döntse el maga, hogy ettől függetlenül vásárol-e tőlük bármit is. Én nem fogok.

2019. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ajánlom,gyors kiszállítás minőségi termék
2023. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen a rendeltem,bár ne tettem volna.


Születésnapra rendeltem ajándékot,de egy hét kevés volt arra ,hogy a csomag megérkezzen,így nem volt mit átadni.Ez a portál abszolút megbízhatatlan,hanyag munkavégzés folyik,hazudnak.Kezdődött ott,hogy utalásra két opció létezik: Simple,ami nem működik,visszadobta az utalásom,vagy utánvétel.Nincs raktárkészletük-telephelyük Nyirtelek,ha,ha.ha-úgynevezett külső raktárról szállitanak,de ez csak a visszaigazolásról derült ki.Ezek után szóban és irásban is rákérdeztem,hogy tudják e azon a héten teljesíteni,mert még lett volna idő megrendelni máshonnan.Visszairt,hogy biztosan megkapom,El ne felejtsem,a telefont többszöri hívásra sem veszik fel,a sokadikra visszahívnak.Sajnos nem igy történt.A számlát elküldték,a teljesitési határidő:a szla kiállitását megelőző nap!!!Megírtam,hogy mostmár ne küldje el,mert hiába vártam,tárgytalan.Nem intézkedett,elküldte ,nem váltottam ki és most követeli a szállítási költséget!!!Pofátlan banda és adja a tudatlant,miért nem váltottam ki a csomagot.Senkinek nem ajánlom ezt a portált,aki meglátja MENEKÜLJÖN.

2023. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendeltem Ryan Air fedèlzeti hàtizsàkot. Mèg ki sem èrtem a reptèrröl màr leszekedt a pàntja. Gyenge anyag gyenge varràs dràga cucc. Soha többet
szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!