Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni USA zászlós...

Hol tudok venni USA zászlós bikinit?

Figyelt kérdés
Légy szives pontos címeket adjatok. És én olyanra gondolok,ami elől a 'melltartó' részénél meg van csavarva,szóval ilyen csavaros

2012. jún. 24. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfüreden a parton. A sétáló résznél van egy csomó butik és többe is láttam : )
2012. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a plázákba szinte minden 2. butikban vannak ilyenek. Turkálókba is szoktak lenni és ott egyedibbek is vannak amit nem biztos hogy megveszel egy márkásabb üzletben, vagy egy kínaiban.
2012. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most jöttem a kínaiból. 3 féle ilyen fürdőruha volt. Olyan is amit te szeretnél. Én is vettem egyet. Kendő is van hozzá.

És van angol mintás is.

Tulajdonképpen majdnem minden kínaiban van.

2012. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen minden kínai üzletben van több fajta is, de van a new yorkerben is pl. Plázában is tuti találsz magadnak.
2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kb. mindenhol. Kínai , New Yorker,Aréna pláza most ezeket tudom mondani de nagyon sok ismerősömnek van akik nem itt vették szóval sok helyen találsz.
2012. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik butikban van. :) Pont ma vettem :D
2012. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol, de ne lepődj meg ha rajtad kívül még húszan ilyenbe lesznek. :D
2012. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Bárhol...

Mindenkin olyat látok, minden boltban minimum 2 félét látok..de mind vagy amerikai vagy angol zászlós. Már eléggé unom... :/

2012. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rendeltem én is a vateráról vadi újat, kicsi lett a mérete, 3 hétig vártam a postást vele. és most eladom 3000-ért. M-es méret. kérésre lemérem a részeit.
2015. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már utolsó, 3 éves a kérdés :DDD

Azóta a kérdező valószínűleg vett már és már meg is unta. Legalábbis én is 3 éve vettem, és már tavalyelőtt is undorodtam tőle, nem tudom egykoron miért tetszett. :/

2015. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!