Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra cipösök! Mennyire...

Maxwell90 kérdése:

Supra cipösök! Mennyire tartósak? Többi lent?

Figyelt kérdés
most 50% kedvezmény van és veszek eggyet de mennyire tartósak?

2012. jún. 23. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is és több haverom is rendelt, hát figyi vannak még haverjaim akiknek már alapból Supra cipője volt, attól függ, hogy mennyire vigyázol rá, akkor nagyon sokáig kifogja bírni sztem.
2012. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%-os akció van, én egy percig sem gondolkoznék a helyedben XD Nekem is van (kb. 1 évesek), nem hordom/hordtam minden nap, így évekig fogják húzni remélem. Persze nyilván volt, aki peches és hónapok alatt szétesett neki. De nekem egészen mások a tapasztalataim. Na és baromi kényelmesek. Legalábbis azok, amik nekem vannak :P
2012. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

ezeken gondolozod

2012. jún. 23. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ilyen :D Amúgy mindenképpen fehéret akarsz? Nem rosszak ezek sem, de szerintem vannak sokkal jobb színben, akár ugyanezek a modellek is.
2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fekete nadrághoz jobban mutat :D
2012. jún. 23. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben viszont igazad van, feketéhez valóban baromi jó :) Esetleg egy fehér Skytop II. akkor?
2012. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
melyikre gondolsz?:D
2012. jún. 23. 13:03
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

(Bár előbbi inkább halvány szürkés...)

2012. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TK Societym van, még ősszel vettem. Télen és kora tavasszal sokat hordtam, de még nem nagyon látszik rajta. Baromi kényelmes, és most a dobozában pihen, hogy aztán ősszel újra a lábamon virítson...
2012. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, magam is minap dobozoltam be őket :D
2012. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!