Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen nyakláncot...

Hol lehet ilyen nyakláncot venni, és mihez lehet felvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszínű, elegánsabb, világos felsőkhöz, d enem tudom, hol lehet venni
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Balaton plázában (Veszprém) a Rossmannban láttam hasonlót, csak kisebb volt a bagoly. Mondjuk ez a képen kicsit túl nagy szerintem. :)

Az is hosszú láncon volt, ha jól emlékszem. Talán bornzos színe volt.

Én is azt mondanám, hogy egyszínű felsőkhöz, mintáshoz szerintem nem illik. Egy sima trikót is nagyon jól feldob. Mindenféle pántos, egyszínű felsőhöz, vagy ruhához jól néz ki szerintem.


20/L

2012. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem New Yorker és hasonló üzletekben is körülnézhetsz.


20/L

2012. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
C&A-ban szokott lenni ilyen baglyos
2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bijou brigitte. de viszont itt drágább.én az enyémet a westendben lévő apacsban vettem.1200volt. a bijou b.-be pedig képesek elkérni érte 2500-öt is. és szinte mindenhez fel lehet venni. itt van néhány 5let: [link]


[link]

2012. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tallyban régebben láttam hasonlót, de a claire's-ben tuti tudsz venni. Viszont ha ebayen rendelsz, akkor jössz ki szerintem legjobban, mert már 1-2 dollárért tök jókat lehet szerezni. Pl:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(Többfélét is linkeltem, azért, hátha másmilyen is megtetszik :))

2012. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én bijou brigitteben vettem az enyémet, teljesen ugyanilyen mint a képen. amúgy ez tavaly nyáron volt menő. de láttam sixben is, most egy hónapja kb.
2012. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!