Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan, aki minőségnek...

Létezik olyan, aki minőségnek tekinti a New Yorkerben vásárolható ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
létezik, főleg a tinik. én pl utálom őket.
2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Találkoztam már ott olyan téli kabáttal, amely madártollakkal volt kibélelve és azok bújtak ki az anyagból :D A címkéjén azt írta II. osztályú termék és nem mosható! Mindezért közel 10 ezret kértek volna el akciós áron :DD
2012. jún. 15. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát New Yorkerrel úgy vagyok hogy alsó kategória, de még mindig különb mint a kínai.
2012. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát. Ki lehet ott fogni minőségi ruhákat, de tényleg nehezen. De azért akad. Viszont az inkább ilyen lakótelepi gyerekek boltja, főleg az ilyen szar pólókkal, meg trikókkal, amik fehérek és rájuk van festve egy ezüst, vagy aranylánc jó nagy medállal. És még van aki vesz is belőlük, hát no komment. Meg az ilyen ócska ruhák, amik kinyúlnak pár felvétel után, aztán kb olyanok mint a felmosórongy. Meg a vacak nadrágok, stb..
2012. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínainál egy fokkal jobb.Nekem sok felsőm van onnan,hiszen nagyon olcsó.
2012. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem onnan csak fehernemuim vannak meg ket nacim, par bizsum. polot egyszer vettem, ki is nyult, azota tobbet nem veszek. lehet kifogni ott jo holmikat, csak meg kell nezni, tapogatni az anyagot.
2012. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy pár toppom onnan és szeretem őket,mert nem a legnyomibbat vettem,hanem egy kicsit különlegesebbet,de így is olcsó volt és tavaly vettem pl 3 felsőt ott és még mindig teljesen jók...nem nyúltak ki,nem fakultak/koptak....de persze ki kell fogni a dolgokat mindenhol:)
2012. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos igen :D Van onnan egy blúzom, hát azt nem lehet vasalni, mert valahogy eltekeredett az anyag, és nem párhuzamos a két oldalán a varrás, vagy én nem is tudom pontosan mi történt vele...

Viszont az egyik kedvenc nadrágom onnan van, és több, mint két éve vettem! :)

Mindenesetre lehet találni nagyon jó dolgokat a NewYorker-ben is, de kicsit elárazták az árukat a minőséghez képest.

2012. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát igaz ami igaz, a legtöbb cucc tényleg elég gagyi. de pl a pulcsim, amiről később kiderült hogy női(nem rózsaszín mintás, egyszerű sötétkék!!!:D), lassan egy éve megvan, és semmi baja, teljesen korrekt minőségű, ahogy a farmerem, és a rövidnadrágom is.
2012. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tom mi a bajotok a New Yorkerrel.. igaz "kissé" drága de sztem nagyon jó cuccok vannak ott
2012. jún. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!