Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnának jól...

Milyen ruhák állnának jól ilyen alakra? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Kb 163 cm, és 49 kg vagyok. ( Természetesen lány ) A lábaim rövidek, és nem túl formásak. (a térdem vastag, a combom a közepéig vékony, utána hirtelen szélesedik ki a medencém felé.) A melleim kicsik, 75/A méretûek, a csípôm széles, de a fenekem nem nagy. Nem széles a vállam, és nem husis a karom. Mit ajánlotok, mit hangsúlyozzak? Milyen hétköznapi szett állna jól suliba?

( Magassarkút mellesleg meg nem tudok gyakran hordani. )



2012. jún. 15. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem te kérdezted ezt tegnap is, csak kép nélkül? :) szerintem egyébként az alakodra szinte bármit felvehetsz. ha kicsit hosszabbnak szeretnéd láttatni a lábaidat, akkor ajánlatos olyan sortot venni, aminek magasított a dereka, pl ez : [link]


és mivel ahogy írtad a melleid nem nagyok, ezért az ilyen formájú kis ruhák is jól állnának rajtad: [link]


ahogy mondtam, szerintem bármit felvehetsz, nincs rossz alakod :)

2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az első válaszadóval, nincs veled gáz :)
2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megint az első vagyok, elfelejtettem, hogy írtad a csípőd széles egy picit, ha ez zavar akkor vegyél fel bő szabású pólókat szűk shorttal. :) pl ilyen pólóra gondolok: [link]
2012. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De, én kérdeztem.

Köszi szépen a válaszokat!

És télen?

2012. jún. 15. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

télre valami hosszú cső nadrág esetleg, és abba mondjuk betűrt felsők,+ valami vékony öv, de akár szoknyát is hordhatsz vastag harisnyával. a csizmáknál felejtsd el a hosszú szárúakat, mert nagyon összenyomnak és még rövidebbnek fog tűnni a lában, a felső combot meg vastagabbnak mutatja. szerintem a kabátban az ilyen fazon előnyös lehetne : [link]


de én nem ismerlek, nem tudom milyen az ízlésed :)

2012. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!:)))) Rettentô sokat segítettél! Természetesen kaptál mindegyik válaszra egy zöld kezet!:)
2012. jún. 15. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem a ruha teszi az embert! Bármit veszel fel, nagyon szép vagy!
2012. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis jó alakod van, nem kell lebontanod minden négyzetcentire, hogy innentől ilyen, onnantól pedig olyan, mert egészbe nézve igenis dögös!

20F

2012. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!