Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell kinéznie, öltözköd...

Hogyan kell kinéznie, öltözködnie egy átlagos keresetű nőnek?

Figyelt kérdés
Ha a ranglétrán csak a harmadik fokán áll alulról számolva.

2012. jún. 13. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
átlagosan
2012. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze egymáshoz, és átlagos vagyok és kb úgy öltözködöm mint egy díva, szexin, de nem túl kihívóan.
2012. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha valaki nem gazdag, az is ugyan úgy ,olyan szépen fel tud öltözködni? Vagy arról messziről le íródik hogy nincs pénze ilyesmire csak olcsó ruhákra,ezért ízléstelenül öltözködnek?
2012. jún. 13. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
wtf? milyen ranglétra?
2012. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
aaaaaj, mennyi kiöltözött, kifestett cicababa van a városban, aztán munkásszállün laknak, vagy valami romos albérletben és kb alig esznek.
2012. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Úgy értem hogy ha valaki nem gazdag, az is ugyan úgy ,olyan szépen fel tud öltözködni? Vagy arról messziről le íródik hogy nincs pénze ilyesmire csak olcsó ruhákra,ezért ízléstelenül öltözködnek?"


Ne legyünk álszentek. A "nem a ruha teszi az embert" hazugság. Fel tudsz öltözni csinosan, ízlésesen, de akkor is tükröződni fog a ruhádon-cipődön-kiegészítőiden, hogy melyik társadalmi réteghez tartozol. De ez ne keserítsen el, nem kell (nem szabad!) erődön felül többet mutatni, mint amid van.

2012. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél New Yorker, Mayo Chix, Mango, C&A, H&M ruhákat és Deichmann, Humanic cipőt. - Ez az átlag.

Ez alatt van a kínai cucc, e fölött pedig a csillagos ég.(Dolce Gabana, Channel,Louis Vuitton, Prada - természetesen eredetiben, nem replika)

2012. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok pénzből is lehet ízléstelenül öltözködni, ez nem az árcédulán múlik, hanem az illető stílusérzékén, jó ízlésén.

Ráadásul manapság csinosabban fel lehet öltözni kevés pénzből, mint valaha. Egyrészt az akciók miatt potom áron hozzá lehet jutni márkásabb ruhákhoz, másrészt az alacsonyabb kategóriás boltok tele vannak a márkás cuccok másolataival. Az óriási kínálat miatt a minőség is sokat javult. Szóval a jó ízlés és a kreativitás a lényeg, na meg az önismereten, hogy tudd, milyen színek és fazonok állnak jól.

Uh átlagos kereset mellett egyáltalán nem kell slamposnak, ízléstelennek lenni, sőőőőt.

2012. jún. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!