Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek hány öltözet ruhája van...

Kinek hány öltözet ruhája van a szekrényében, kevés a 7 öltözet ruha?

Figyelt kérdés
ha csak napi 1 szer váltok ruhát.

2012. jún. 13. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz 7 öltözet ruha alatt...
2012. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 felső 7 nadrág 7 pulóver 7 rövidnadrág ....
2012. jún. 13. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Nekem van Kb 10 pólóm, 5-6 puloverem de csak 3 nadrágom. 4 ingem plusz tavaszi kabátok, sportzakók, 2 borzseki.
2012. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok. Ja és mellényeim is vannak. Ennyibol már tudok mit variálni, és nem mindig csak polo pulover kombinációt viselek.
2012. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van kb 20 nyári felsőrészem, van 7 pulcsim, van 3 leggingsem, 4 hosszú gatyám, 5 nyári gatyám. De nekem ez kevés. Nem is az a baj, hogy kevés, hanem megunom hamar.
2012. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert én arra gondoltam ha veszek mindenből egy hétre valót akkor már tudnék miből öltözködni a régiek már elavultak újítani szeretnék.De érdemes ilyenkor pulcsit venni ha úgysincs rá szükség? Vagy ilyenkor spájzoljak belőle fel mert akciós?
2012. jún. 13. 13:34
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nem kevés.

Én úgy gondolom,hogy mondjuk most van mindenből az a 7-7

darabod,az jó alapnak,és,ha meglátsz valami jót,és olcsót

azt megveszed.Így mindig fogsz majd tudni kombinálni.

2012. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jóval több ruhám van, bár nincs 7 hosszú nadrágom. Viszont azt gondolom, hogy ennyi bőven elég amennyi neked van, ez nem csak egy hétre jó, hiszen rengeteget tudod variálni őket, naponta meg nem is kell többször ruhát váltani, ha például hazamész valamiért, utána se kell más ruhában menni el újra. Tehát szerintem ez így pont jó.
2012. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!