Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci csaj vagyok, jövőre 9....

Duci csaj vagyok, jövőre 9. -es. Közös programra megyek az új osztállyal. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Szóval egy szórakozóhelyre, ami ki van bérelve nekünk, 20-an leszünk ott, szeretnék"jól kinézni", hogy ne nlézzenek le, mert sjanos az osztály több mint fele már ismeri egymást mert elsőtől ugyanabba az osztályba jártak. SZóval mit vegyek fel? vasárnap lesz. délután4-6ig.Képeket is kérek, vagy hosszú leírásokat

köszönöm

155cm, 65kg, 14l


2012. jún. 11. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ pl., hogy: Milyen szórakozóhely?, Mit fogtok csinálni?, milyen lesz az idő..
2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen idő lesz, de egy szandál vagy papucs szerintem mindenképp jó lesz, hozzá egy hétköznapi farmer gatyó. Felülre meg szerintem egy bővebb szabású tunika, esetleg hozzá egy boleró. Ilyesmire gondolok: [link]
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

AKkor farmer, ami kicsit függőleges csíkos(Hosszúnadrág) + [link]

a felsőről még kérek ötleteket (SZÍNBEN IS!!)

2012. jún. 11. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Csíkos gatyát ne vegyél fel mintás cipővel!

A pólóban én inkább hasonlóra tudok gondolni:

[link]

[link]

[link]

Ami nem feszül túlságosan, de mégis ápol és eltakar.

(van duci rokonom, eszméletlen jól áll neki az ilyenje, sokan meg is dicsérték)

Színre pedig valami barackosra gondolok, bár attól függ neked mi tetszik és mit akarsz még hozzá felvenni.

Szerintem ehhez egy sima farmer jó, meg ha ezt a virágos cipőt akarod, akkor valami halvány rózsaszínest választanék vagy fehéret..

2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

a gatya kb ennyire csíkos, tehát igazából nem az, csak "olyan az anyaga"

2012. jún. 11. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg felvehetnél egy övet a tunikához/hosszított felsőhöz,ha van olyan ami megy hozzá és jól áll együtt.
2012. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!