Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak a nők ebben az...

Miért járnak a nők ebben az esős, hűvös időben szandálban, papucsban?

Figyelt kérdés
Néztem ma reggel az embereket, a férfiak mind félcipőben, a nők részben félcipőben, részben vietnámi papucsban, részben csizmában ?! Miért jó vizes lábbal csattoni a hideg esőben?

2012. jún. 11. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt kérdeztem munkatársnőmtől, h mire jó ez?

A legjobb, h farmernadrág meg zolcsi mellé.

Ez kb olyan, h top meg sort mellé zárt cipőt felvenni.

Egyébként nem tudta a választ, azt mondta ő jó időben se szeret, mert a talpa mocskos lesz.

2012. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szál nadrág meg pulcsi mellé.
2012. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos cikinek tartják hogy így nyáron cipőt is lehet húzni...és ezt nem értem hogy amikor megyünk a télbe mindenki még tök langyos időbe csizmát vesz amikor meg megyünk ki a t élből hirtelen mindenki leveti.....úgy hogy még hó is van ...:)
2012. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Divat a csizma meg vietnami papucs. Én ezt értem, de a bikini is divat, mégse járok abban élen...
2012. jún. 11. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
mert naptárhoz öltöznek, nem az időjáráshoz.
2012. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek papucsban lenni esőben, viszont szandálban nem. :/

Nyáron nem olyan hűvös az eső, mint mondjuk ősszel, ezért szeretem élvezni ha kicsit vizes a lában.. tudom hülye szokás. Meg szeretek néha mezítláb is lenni, bár ezt nem szoktam nagyon... :D

Viszont szandálban nem jó, mert azt nem tudom olyan egyszerűen levenni... és 'beleragad' a lában :S


15L

2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem.. arra még egyikőtök se gondolt,hogy esetleg messzebbről jött,ahol nem esett az eső,itt meg már eleredt?Én mindennap messze utazok,amíg nálunk hétágra süt a nap,addig máshol zuhog az eső.Már sokszor jártam úgy,hogy vagy túl pőrén öltöztem,vagy pedig túlságosan beöltöztem.
2012. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel szerintem mindenhol esett az eső, legalábbis Közép-Magyarországon. Nem az a könnyű futó zápor volt, ami azt illeti. Lehetett kb 20 fok, elhiszem, kedves 15L, hogy szeretsz az esőben papusban járni, remélem, nem lesznek ennek egészségügy következményei, ha pl majd gyereket szeretnél...


Na de a másik, aki elindul csizmában? Mégiscsak június van, amint eláll az eső, fülledt meleg lesz. Délután rájuk gondoltam, meg hogy mikor otthon leveszik a csizmát, mit érez a család :)

2012. jún. 11. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Elindulok otthonról reggel 9kor szandálban,hazaérek este 7 mondjuk,sanszos,hogy napközben elkaphat egy kis eső,de egy kis nyári zápor miatt nem leszek egész nap sport cipőben.
2012. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!