Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem pár hónapja egy XL-és...

Vettem pár hónapja egy XL-és felsőt a Kenveloban, de az én méteren S-és, viszont ekkora már nem volt. Varrással vagy valamivel meg tudnám csinálni, hogy kisebb legyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
most komolyan vettél egy 3 számmal nagyobb göncöt csak mert nem volt a méretedben???? na látod, ilyet se hallottam még soha
2012. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet, de ahhoz szét kell bontani az egész felsőt, ami nagyon bonyolult (lehet, hogy még varrónő sem vállalná el). Elég buta ötlet volt megvenni egy ilyen nagy felsőt, csak mert nem volt a méretedben...
2012. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából kaptam, de nem egyszer láttam már olyat itt a GYIK-en, hogy jaa, persze, az ismerősöd/barátod? Te voltál...
2012. jún. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!