Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a bikini? És ezen a...

Milyen a bikini? És ezen a testen fog segíteni valami sport? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

A bikinit tegnap vettem, nekem nagyon tetszik.. Épp most indulok napozni, mert nem egyenletesen barna a bőröm...


Viszont a kérdés az lenne, hogy ezen a testen a futás és a görkorizás segíteni fog? Már elkezdtem őket... Nagyon remélem, hogy nyár végére jobb lesz az alakom és a színem is.



[link]



2012. jún. 9. 13:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó alakod van, ne akarj anorexiás lenni! :)

A futás és a görkorizás meg tökéletes, feszesedsz egy kicsit és dögleni fognak utánad a fiúk! ;)

17/L

2012. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Szép hosszúak a lábaid. :)

Szerintem sporttal gyönyörű tested lehetne, látszik hogy szép az alkatod. De őszinte leszek, perpill szörnyen nézel ki, először egy 30-35 éves anyukának néztelek...

2012. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
sportolj :) az nem árthat csak segíthet :)
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nem vészes, átlagos vagy van egy kis háj a csípődön, a pocidon meg a combodon, szintén mint nekem, én alakformáló tornákat csinálok. Am formálódni nem árt, meg mozogni, ne ess túlzásba, és érezd jól magad a bőrödben:)
2012. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

a 37 éves bácsinak üzenem!

csókolom!

nem kellene ilyen sokat írni 37 éves vén ember, a csajszi csak 15..! ;) pedobear hajlam megvan, úgy látom... nem elég egyszer véleményezni? bár elég gáz, hogy 37 évesen 15 éves kislányokat nézeget...

2012. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Az, hogy többször is leírtam a véleményem, még nem jelent semmit! Úgyhogy légy szíves ne vádaskodj alaptalanul és ne dobálózz ezzel a pedofilozással pláne úgy, hogy semmi bizonyítékod sincs! Azért írtam le többször a véleményem, hogy a Kérdezőt megnyugtassam, hogy olyannak fogadja el magát amilyen.
2012. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem vádaskodom, csak gondoltam, kicsit leállítalak már, ha más nem teszi meg ;) Szerintem a kérdező egyetlen válaszodból is érti és érzi, hogy te szépnek látod...!
2012. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a mai világban nem éri meg kedvesnek lenni, ha az ember férfinek született. Ha egy gyerekkel vagy kamasszal kedves az ember, akkor már ráfogják, hogy pedofil. Van egy olyan mondás, hogy Jó tett helyébe jót várj! Ezt módosítani kell úgy, hogy Jó tett helyébe jót NE várj!
2012. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
wow , kezdek félni tőled . Az alakod majdnem megegyezik az enyémmel . Meg a fürdőruhád is . Csak nekem kék . :O
2012. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Possibility válasza:
Szép az alakod, de mindenképpen sportolj, mert az egészséges.
2012. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!