Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Micsináljak ha olyan kicsi a...

Micsináljak ha olyan kicsi a lábom hogy nemtalálok rá cipőt?

Figyelt kérdés

36-os

22/L

Semmi divatost nemtudok venni...


2009. júl. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Vannak direkt kislábú nőknek szóló cipőboltok, érdemes rákeresni, bár az nem olcsó mulatság.

Amúgy nem tudom hova valósi vagy, de a Bp. 15. kerületi Ázsia Centerben szerintem simán találsz divatos cipőket a te méretedben is.

2009. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a Deichmannban, vannak olyan cipők, amikből van 35-től is:D

nekem is 36-os,a méretem, de mindenhol találok, rá. az ázsiákban is vannak.

de volt, hogy vettem egy nike cipőt és mivel gyerekméret volt (35) sokkal olcsóbb is volt ám

2009. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülj neki,h pici a lábad!nekem 42-es,és még csak 15 éves vagyok,ja és persze lány:)
2009. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 35-ös a lábam. Találok cipőt. Szal te is tudsz. csak keresni kell. És én nem is pesti vagyok..

Pesten rengeteg cipőbolt van ahol van 35-ös.

2009. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
H&Mben 2690 ftokért lehet apni 35től kezdődnek, annál divatosabbat, és fiatalosabbat nemtalálsz. (: Aréna pláza, Bp
2009. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem mindenhol vannak.. humanic... office shoes.
2009. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 35ös és 21vagyok....szóval nem könnyű. A www.cipoexpress.hu -t ajánlom a figyelmedbe, sok csini cipő van még 35ben is, ingyen kihozzák, felpróbálod, ha nem jó visszaküldöd, ha jó a futárnak fizetsz. Egy fazonból többet is levisznek, nekem néha 36-os kell, ezért rendeltem 35t és 36t, ami nem volt jó, visszavitték....
2009. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Rákóczi úton,ha a blahától elindulsz az Astoria irányába, ott van egy ilyen bolt. Asszem kicsi lábú nők cipőboltja a neve. De majd megnézem pontosabban.:)
2009. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Kislábúak.Az Örs vezér téren az Árkád főbejárata meletti 10 emeletes házak aljába van a Kis és Nagylábúak Boltja.www.kisesnagylabuakboltja.hu
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!