Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25-30E elég lesz a Westendbe?

25-30E elég lesz a Westendbe?

Figyelt kérdés

Két farmert,egy kismellényt,blézert,valami csini pólót,és egy sima fehér atlétát akarok venni. Meg lehet,hogy még pár bizsut. Elég lenne rá? És melyik boltban van nagyon kicsi, xs-es méret?

Köszi előre is! :)


2012. jún. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyik boltban veszed.Amikor én voltam ott hihetetlen drága volt minden (gondolom most is) és hát elment a kedvem a vásárlástól...De ha nem egyedül mész hanem a szüleiddel akkor nem árt ha van nálad egy kicsit több...
2012. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyire szerintem nem futja, egy farmer a plázás boltokban azért olyan 5-8ezer jó esetben. A blézer sem olcsó dolog. Pólókat, trikókat azért 1-2 ezerért lehet találni, a plázás bizsu boltok is irreálisan drágák a kisebb helyen lévőkhöz képest. xs a legtöbb divatbutikban akad, tally weijl, promod, stb.

Bár ha épp nagyon jó akciókat fogsz ki, elég lehet. Perpill nem vagyok konkrétan képben, rég jártam arra, de ezek olyan 12 egy tucat helyek, gondolom sokkal nem olcsóbb a többinél. :D

2012. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pl: bershka, new yorker, h&m, c&a, pimkie...
2012. jún. 5. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Minderre nem elég :( Legalábbis azokban a boltokban, ahol te szeretnél vásárolni, kb a két farmer és a blézer kerül ennyibe. De ha épp leárazott dolgok, akkor talán. De amúgy általában amit venni akarsz, nem biztos, hogy találsz :)
2012. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
blézer pl h&m-ben már eleve 8E körül van. newyorkerben pedig 12E. varmer ugyanitt 8E körül..
2012. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

farmer:9 ezer körül

blézer:9 ezer körül

kismellény:8 ezer körül

csini póló:4 ezer körül

fehér atléta:2 ezer körül

Ez így 30 ezer körül van. Szerintem úgy sem találsz mindent,szóval elképzelhető,hogy elég lesz.:)

2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp nézz be a tally wejl-be :) viszonylag olcsó és szerintem nagyon jó márka
2012. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!