Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jobb a harisnyanadrág...

Miért jobb a harisnyanadrág az óvodába, mint a nadrág?

Figyelt kérdés

Ki melyiket adja a gyermekére?

(Indoklást kérek.)


2012. jún. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kis testvérem van, de anyu inkább harisnyát ad rá, egy kis szoknyával. A nadrágot nem nagyon szereti, mivel ott szaladgálnak, meg mennek sétálni, melege van a nadrágba, meg beleizzad és nem tűri meg magán! Meg szellősebb a harisnya.
2012. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem csúszik le neki játék közben?
2012. jún. 4. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Két iker fiam van és ősszel-tavasszal harisnyában vannak az oviban. (Nyáron nem kell.) Télen persze vastagabb pamutban, átmeneti időben elég egy vékonyabb harisnya nekik.
2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért csúszna le? Ma már a likrás harisnyák jól feszülnek a lábra és kényelmesek.
2012. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 80-as évek elején amikor óvodába kerültem akkor harisnyát adtak rám,de én sehogy sem akartam fölvenni mert túl lányosnak tartottam.Lett is ebből hatalmas hisztizés otthon,de persze hiábavaló volt.Az oviban aztán mikor megláttam,hogy valamennyi gyerkőc harisnyában van,arra megnyugodtam.Azért volt erre szükség,mert az ovónők akkor azt mondták,hogy könnyebb a gyerekeket átöltöztetni.De látom ma sincs ez másképp,és szerintem ez így van rendjén.Akkor még a bordás pamutharisnya volt a divat.
2012. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!