Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 7000ft-ból kijön egy szép...

7000ft-ból kijön egy szép magassarkú szandál?

Figyelt kérdés
Körbenéztem a Humanicban, de ami kinézett valahogy az tízezer felett volt:S nekem \'csak\' ennyim van, meg többet nem is szívesen áldoznék rá. Szerintetek találhatok ennyiért valahol? Ha igen, hol?
2009. jún. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Biztos h van valahol a Humanicba is vannak azért olcsobban csak rendszeresen kel járkálni oda mert mindig van valami leértékelés vagy újdonság.Deichmanba is szoktak lenni jók és nem is annyira drágák.Van azaz Asia center.Nem ajánlom az ott vásárlást de ott is kilehet fogni 1-2 jó üzletet és lehet h kínai de a cipők azok jók! én nem szoktam ott vásárolni,de mikor már meguntam a városba járkálást cipők után akkor legvégső esetbe ott lehet találni és nem is drágák.ha ügyi vagy akko már 5000ft környékén is találhast valami jó kis topánkát :D

remélem tudtam valamennyire segíteni!(:

2009. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az az egyetlen bajom, h nem pesti vagyok és nálunk a Humanic nagyon-nagyon kinn van a város szélén, és elég ritkán jutok ki oda:) Deichmanban még nem jártam, de egy próbát megér, köszi!:)
2009. jún. 30. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

cipőexpressz.hu ingyen kiszállítják, ha nem tetszik ingyen vissza viszik.

Én láttam sokat, van amelyik egész olcsó néha nagyon le vannak árazva.

Szerintem 7ezerből kijön, én 4ért is szoktam szépeket látni, de sajnos nem ott lakok, ahol te hanem az ország másik részén...

2009. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért köszi neked is a tippet:)
2009. jún. 30. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Deichmann a legjobb :) Sok sikert! ;)
2009. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tippeket, megtaláltam az 'igazit':)
2009. júl. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!