Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek tetszik a...

Lányok nektek tetszik a letolt gatya?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem.


És 3-as, ez az információ a Dr. Csont c. sorozatban is elhangzott :)

2012. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Gusztustalan, és ocsmány. Nem tudom ki hozta ezt divatba, de nem sok esze volt. :DD


16/L

2012. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
87%
Szerintem nagyon visszataszító. Kifejezetten irritál, hogy valakinek az ananászos (?!) alsógatyáját kell néznem egész nap.
2012. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, valaki tényleg elhitte ezt a gyatya letolós seggberakós baromságot? -.-"
2012. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem tudom kinek tetszik, és miért hordják így..
2012. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Te tényeket arra alapozol amit béna humorportálok írnak?

Inkább ásd el magad....

2012. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, és nem is láttam még olyan nőt/lányt akinek tetszene. Akkor az ilyen pasik mi a fenét akarnak? Ezek szerint tetszeni nem, haverok közt sem hinném hogy menő lesz tőle, vagánynak sem vagány inkább nevetséges. Szóval én nem is értem...
2012. máj. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es és 18-as...

Tudjátok én ezt nem komolyan gondoltam mert ahogy mondtátok "humorportál" na? és? szerintetek nem poénból írtam?...dehogynem..és nem tudom eldönteni,hogy honnan tudod eldönteni,hogy én "kisgyerek" vagyok vagy sem.


3-as voltam

2012. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves 18

mutass már erről a zagyvaságról valami hiteles anyagot.

2012. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sagging began in prison, where oversized uniforms were issued without belts to prevent suicide and their use as weapons. The style spread through rappers and music videos, from the ghetto to the suburbs and around the world.


Forrás: New York Times


igen annyi igaz, hogy a börtönökből ered, mert nem kaptak övet nehogy felakasszák magukat. Tehát a börtönbe mindenkinek le volt tolva.


Ennyit ér a baromságod, te agyhalott....

2012. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!