Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni kosaras bikinit?

Hol tudnék venni kosaras bikinit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti, ezért nem tudom, hogy ott hol találnék kosaras bikinit, potyára nem szeretnék felmenni Pestre... Keresgéltem a neten, de szinte csak háromszögest találok, és webshopban nem is szívesen vennék, mindenképp fel szeretném próbálni.

Tudnátok mondani pár üzletet, ahol esélyes, hogy van kosaras bikini nem túl drágán? (bugyival max 10.000 körül)

Valami fiatalosat szeretnék, de semmiképp sem rózsaszínt.

Köszi!

23N


2012. máj. 22. 10:46
 1/2 anonim válasza:
Hát ez a stílus egyre elterjedtebb , én is ilyen keresgélek, és már kb minden fürdőruha boltban van egy-két darab. én multkor aréna plázában láttam több félét, de én drágának találtam , de te azt irtad 10.000 körüli aminél viszont olcsóbb. amugy hol laksz? :) 17/L
2012. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakom.

Köszi, akkor elnézek az Arénába majd. Esetleg más ötlet, ha ott nem találnék olyat, ami tetszik?

2012. máj. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!