Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabba mennétek...

Milyen ruhadarabba mennétek discoba?

Figyelt kérdés
A barátommal és pár haverjával mennék. Nem akarok feltűnősködni, szóval semmi miniszoknya, p.csinaci és kivágott felső. A kényelmes darabokat részesítem előnyben. Ilyen feltételekkel milyen ruhákat ajánlanátok? Linkeljetek lécci! Előre is köszi!

2012. máj. 20. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok linkelni, csak ötletet adok saját tapasztalat alapján.:)

Én is a kényelmes darabokat szeretem, mondjuk "szakadt" csőnaci valami neonszínű pólóval, vagy pánt nélküli pólóval.:) Vagy esetleg cicanaci.:) De ha melegebb van akkor egy egyszerű térdnacit is fel lehet dobni valami erős színű (pink,piros,neon kék neon zöld...)

2012. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor 17 évesen voltam elsőnek diszkóba, akkor egy szoknyát harisnyával és egy sötét blúzt vettem fel. A barátom pedig tunikában és egy fekete cicanadrágban volt.
2012. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátod volt tunikában,és cicanadrágban????
2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!