Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán kiktől szoktatok...

Vaterán kiktől szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
jó minőségű és jó áron kapható ruhákat, cipőket szeretnék vásárolni innen, ha tudtok jó eladókat írjatok. köszi :)

2012. máj. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak olyantól vásárolj, akinek 100%pozitív az értékelése van, vagy nagyon jó az aránya. Érdemes átnézni az értékelések szövegét is, mert ha valaki 100-ból 5 embert átvágott, az téged is átvághat.

Remélem segítettem :-)

2012. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezeket mind tudom, de konkrét eladókat szeretnék, akik ezzel foglalkoznak. :)
2012. máj. 18. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik azzal foglalkoznak, hogy vaterán eladók mindig indokolatlanul drágák. Érdemesebb inkább hétköznapi emberektől vásárolni.
2012. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ModeShow. én rendeltem tőle egy egyberészes ruhát,és egy férfi boxert, de szerintem jó minőségűek,és jó áron is vannak :)
2012. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül!

én hatezerért vettem 3filmet ami lebontva filmekre kétezer/ film ami egy normális dvd árnak felel meg!

a fickónak meg cd/ dvd boltja van tehát profi ezzel foglalkozó ember!

2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
melesleg joglejárt termék volt amit boltba nem lehet kapni!!!!!!!!!!
2012. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

KovNono92

Már rendeltem tőle egy ruhát, kedves csaj, nagyon szép ruhát küldött.

Mindíg bővíti a termékeit, árban is jó, és szép ruhái vannak.. :)

2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!