Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet Budapesten valahol...

Lehet Budapesten valahol nagyon kényelmes, puha talpú, de azért nőies nyári körömcipőt vagy szandált kapni 10 ezer forint alatt? Esetleg puhító betétet hozzá?

Figyelt kérdés
Derék- és lábfájós vagyok, de azért 28 évesen nem akarok olyan szandálokban járni, mint nagymamám... Létezik olyan nyári cipő, ami puha talpú, kényelmes, és még olcsó is, vagy illúziókat kergetek?
2012. máj. 16. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ugyanezek a problémáim. Én is rettenetesen láb, gerinc és derékfájós vagyok. Imádom a magassarkúakat, de ugye ezek miatt nem igazán tudok hordani, viszont az éktalpú cipellőket igen. Sokkal kényelmesebbek. Én nemrég kaptam ajándékba egy éktalpú szandit, de sajnos kicsi lett. :(

Én ilyet kaptam, szerintem nagyon szép: [link]

2012. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Én is próbáltam a deichmannban egy nagyon hasonló cipőt, de sajnos ennek sem elég puha, rugalmas a talpa. Annyira érzékeny a talpam, hogy tavaly nyáron, mikor terhes voltam, és picit többet nyomott a mérleg, egy nem kellőképpen puha talpú papucsban jártam (pedig a legpuhább talpú volt, amit kaptam), és három hét alatt mindkét talpamra nőtt két szemölcs, amiket azóta sem sikerült teljesen kiirtanom. A legkisebb megterheléstől újra nőnek. Utálom ezt a helyzetet.

Már azon is gondolkozom, hogy nem érdekel, inkább kiadok többet, csakhát arra sincs garancia, hogy a drágább jobb...

2012. máj. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!