Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem sokára lesz egy hatalmas...

Nem sokára lesz egy hatalmas buli, és szeretnék nagyon dögös lenni, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

A környék legnagyobb bulija lesz , és ott lesz egy pasi aki már nagyon régóta tetszik. A tipikus bombázókra hajt :) Szeretnék én is ilyen benyomást tenni rá.

Alakom: nagyobb kerek fenék, közepes mell, és van egy kis felesleg a csípőmön és165 cm magas.

Milyen rucit célszerűbb felvennem, nem akarok k***ás hatást kelteni.



2012. máj. 15. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

linkelek neked párat amit a helyedben felvennék:

[link]



[link] -->cicanacival


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha amúgy soha nem öltözöl dögösen, lehet, hogy feszengenél ilyen ruhákban, ezeket tudni kell viselni is. Attól is függ, hogy milyen típusú/stílusú a társaság, akik közé mész, mert lehet, hogy egy mini szűk ruhában magassarkúval nagyon hülyén festenél egy farmeros, topos buliban. Szóval ha megírod, hogy mégis milyen buliba mész, talán könnyebb tanácsot adni, hozzá a hajszíned, a szemed, szoktál-e magassarkút hordani, hány kiló vagy kb. és 1-2 paramétert.
2012. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Buliba mindig magassarkúban és szoktam viselni miniruhát is :) Szóval ezzel nem lenne gond.

A party hát nem házibuli lesz, most fog megnyílni 1 új szórakozó hely :)

Hajszínem fekete , a szemem is. Régóta járok szolizni is, szóval már elég barna is vagyok :)

Testalkatomat mindenki a brazil nőkéhez hasonlítják :)

2012. máj. 15. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm a linkeket :)
2012. máj. 15. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekben a linkelt ruhákban, a szolis színeddel, a feketére festett hajaddal tipikus 12 egy tucat partik*rva leszel, ne haragudj. Rajtad kívül még ezren lesznek ugyanebben. Vannak szexi, de jóval kevésbé közönséges összeállítások is.
2012. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyébként igazad van. Olyat keresek ami különleges, szexi de még sem kihívó :) Ha tudsz ilyet,belinkelgetnéd :))
2012. máj. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!