Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rasta illetve reggae-s cuccoka...

Rasta illetve reggae-s cuccokat hol kapok? Főleg pólókra gondolok, karkötőkre stb. Budapest közelében! Jamaicás cuccok is kellenének :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha rasztánál a hajra gondolsz, azt fodrásznál. :D De ha másra akkor azt nem tudom sajnos. Amúgy nem pesti vagyok, de szerintem kifejezetten ilyen cuccokat nem árulnak. Neten tudsz esetleg rendelni, vagy magadnak festesz be pár pólót, de az nagyon macerás. Karkötőknél ha ilyen egyszerűekre gondolsz, akkor hátha tudsz venni pár 'alkatrészt' és összerakod őket.

Ennyit tudok segíteni, remélem azért valamennyire hasznos lesz. :)

2012. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt:

[link]

2012. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ nagyon szépen köszönöm :)) Hallottam erről a boltról,de nemtudtam mi a neve,meg a honlapja. Ment a zöld pacsi :)
2012. máj. 10. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a CSERÉPVÁROS üzletekben (egy van a Pólusban, meg egy az Arénában :P) nagyon sok reggae-s kiegészítő, ruhák stb..:)
2012. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Reggaecenter-en keress karkötőket, nyakláncokat. Én máshol nem találtam igazán csak reggaes cuccokat.
2016. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!