Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílust akarok váltani....

Stílust akarok váltani. Segítséget kérek. =) (? )

Figyelt kérdés

meguntam magam s úgysetok mit csinálni az éretségiszünetben sval innen jött az elhatározás:)na szóval...szeretnék elkezdeni solizni s ilyen barna akarok lenni:

[link]

mien krémet vigyek mgammal s mennyi időre feküdjek be meg hányszor?minél gyorsabban akaom

ehez milyen hajszin illene?most barna de vörös,fekete,vagy szőke legyen?

szeretném feltöltetni az ajkaimat.azt hol tom?

szeretnék köldök,meg intimpiercinget is és pöttyöt az orromba vgy a szám fölé.ezeket soli előt vagy után csináljam?meg az intimet hova szurassam?-.-csak a szeméremajkakba lehet,vagy oan helyre is,ahol izgatni is tud menés közben?:Doan kéne mert z jó lehet:D


meg a ruhatáramat s cserélni akarom.hol vehetek teljesen bevágó legingset,ami most sok csajon van?meg latexeset hol kapok?*.*

felsőt meg cipőt ezekhez milyet vegyek?és hol?

kösy a segítséget <3

16/l


2012. máj. 7. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
jézusom... ne intim piercinget csináltass meg feltőltött szájat hanem menj be az iskolátokba és ülj be a nyelvtanórára.. vagy csináltass magadból kacsacsőrűemlőst.. ja bocs szerintem most ezzel megterheltem az agy kapacitásodat.. bocsi
2012. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ki törölte a kommentemet? :D
2012. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen lányoktól elhányom magam!!!!!! Egy lány akkor szép, ha természetes! Miért akarsz úgy kinézni, mint egy ****?

19/F

2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem ugatást kértem hanem segítségéet -.-"
2012. máj. 7. 18:38
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

bocsi, de ez nem stílus, amit te akarsz magaddal művelni. azokat meg amiket kitaláltál felejtsd el. azok csak művé fognak tenni. miért kell a szép egészséges bőrödet, gusztustalan, szolisbarnává tenni? az teljesen más lenne ha kiülnél a napra egy kicsit, sőt D vitamin jót is tesz, de ezek....

most komolyan, én is van amikor nem tudok magammal mit kezdeni, de ilyenek nem jutnak eszembe. állj neki tanulni, vagy nézz filmet, vagy hallgass zenét, mit bánom én, de ezt légyszi neee!

mondjuk én a helyedben nekiállnék szépirodalmat olvasni, mert a fogalmazásod, és a helyesírásod nem valami jó.

2012. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Segítségéet? Ajánlom az egyik kommentelő nyelvtan óráját!!!!!!

Bár ha vv-t akarsz a neved elé rakni, akkor előnyös lesz ez a kinézet!!!!!

2012. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
kamu
2012. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék itt a segítség, itt a példa, légy te is ilyen !

2012. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ötezeré jössz betonozni?
2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!