Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségire sima fehér topánka?

Érettségire sima fehér topánka?

Figyelt kérdés

Sok magassarkum van de oda nem akarok abban menni de van egy fehér egyszerű topánkám, nagyon ciki lenne abban menni érettségizni, Annyit mondtak, hogy fekete fehér..

szerintetek?


2012. máj. 6. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Na én is épp ezen dilemmázok...tegnap vettem egy fekete magassarkút gondoltam bejáratom hétfőre,sikeresen szét is törte a lábam...ezen kívül feketéből csak egy szakadt tornacipőm van amit nyilván nem fogok felvenni. Maradt a fehér balerinám ami még illene az ünneplő ruhához...én szerintem azt veszem fel,nem fogok ezen problémázni...végülis az érettségi a fontosabb nem a ruha. Egyébként fehér blúz,fekete nadrág,fehér balerina,meg fekete táska. Szerintem túl lehet élni :D Vagy még arra gondoltam hogy balerinában megyek be,és suliban felveszem a magassarkút.
2012. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is a fehér balett cipőmre esett a választás, mert kényelmes meg hát fehér nem rózsaszín:) Aztán ha nem tetszik a tanároknak nem néznek rá :)
2012. máj. 6. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan vedd fel! :)
2012. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fognak ezzel törődni a tanárok. Nagyjából ünneplős(fehér), úgyhogy megfelel.

Sok sikert mindkettőtöknek!:)

2012. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is fekete balerinát veszek fel az ünneplőhöz, nincs kedvem magassarkúzni :) A lényeg, hogy sikerüljön az érettségi :D Sok sikert a sorstársaknak :)
2012. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TijuMK ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki abban menni, inkább kényelmesbe legyél mint hogy ott feszengj hogy nyomja a lábad és fáj. Én anno egy 10centis fekete körömcipőben mentem, ami már az odaúton széttörte a lábam, úgyhogy le is vettem a francba és mezítláb voltam a teremben, annyira nem érdekelt, az érettségim meg nagyon jól sikerült, szerintem senki se nézte hogy van-e egyáltalán cipő a lábamon vagy nincs. Bár ez már lassan 5 éve volt :)
2012. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fehéren van a hangsúly,nem a topánkán..
2012. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írásbelire teljesen rendben van, de szóbelire már nem erőltetném, ott többet számít a megjelenés. Még a balerina nem baj, de a fehér azért nem az igazi választás.
2012. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!