Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Figyelem Miskolciak! Tudnátok...

Figyelem Miskolciak! Tudnátok Miskolcon cipőboltokat mondani? (Konkretizálok pontosan milyen cipőt keresek )

Figyelt kérdés
Jó minőségű cipőt szeretnék (ne kínai üzletekben) magasított sarkút ( a sarok kb. 3 cm és 5 cm között legyen) és ha lehet akkor nem zárt cipőt ( valami balerina szerűt) Ehhez hasonlóra gondoltam : [link] Előre is köszönöm a válaszokat !

2012. máj. 5. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
miskolcon is van reno az avasi kis tesco mellett, ha ugyanilyet akarsz
2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet hogy a kérdésben levő link nem jeleníthető meg, de ez ua. !

2012. máj. 5. 19:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom ott láttam meg,de sajnos csak 36-os és 38-as volt nekem pedig 37-es kéne! :(
2012. máj. 5. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Spárban van egy cipőüzlet, illetve több is. Ott jó minőségű, bőr cipők vannak.


A villanyrendőrnél is van egy, előtte van egy cukrászda, ott is elég jó és drága cipők vannak. Ha akarsz, akkor szétnézhetsz a Centrum első emeletén, bár az már elég elit hely, legalábbis az átlagembernek.

2012. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De olyan linket is küldhettek cipőkről ami kb. ilyesmi (amit a kérdésben írtam) és nektek tetszik !
2012. máj. 5. 19:41
 6/10 A kérdező kommentje:
A jó minőségű alatt azt értem hogy aminek nem jön le 3 hónap múlva a talpa vagy nem szakad szét stb. !
2012. máj. 5. 19:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat akkor itt megnézem, ha találtam cipőt akkor feltétlen írok !!! :)
2012. máj. 5. 20:00
 8/10 A kérdező kommentje:
De azért még ha tudtok írhattok minél több annál jobb (konkrét cipőket is akár) !
2012. máj. 5. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Deichmann.
2012. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Humanicban nézted már?:DD
2012. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!