Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyet lehet kapni?

Ilyet lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a tally weijl-be és ilyet nem láttam : ( ti láttatok ?? Ja és van hozzá alsó rész is ? Köszii! : )

[link]



2012. máj. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

mi is úgy jártunk múltkor barátnőmmel, hogy nem volt még készleten, mondták, hogy jöjjünk vissza egy hét múlva hiába volt fenn a honlapon, mert nem érkezik meg minden országba/városba/üzletbe akkor a szállítmány, mikor kikerül a weboldalukra.


szerintem ehhez egy fekete alsó a legjobb, mert mellben még oké a csíkozás, ott nagyobbít is, de csípőben felejtős, hacsak nem 70 centis a csípőd

2012. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez deszééép, még sajna sehol sem találtam ilyent, de nagyon megtetszett..Bocsi, hogy nem segitettem, de muszáj volt irnom, hátha valaki tudja, és betudok ilyent szerezni. Am szerintem van hozzá alsó is, ja és menj el több olayn üzletbe ahol árulnak bikinit, és magyarázd el, hogy néz ki, utána megmondják, hogy van e. :)))
2012. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, ugyanott láttam ezt is, amit linkeltél

[link]

2012. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Húú köszönöm! Észre se vettem...:DD

2: szerintem is nagyon szép,köszi h írtál:)

2012. máj. 1. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én tegnap Debrecenben a Forumban láttam ilyet :D
2012. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:_)
2012. máj. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!