Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki az Otto...

Rendelt már valaki az Otto webáruházból? Milyen a minősége a cuccoknak? Azt kapod és úgy néz ki, ahogy a képen van és várhatod?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem többször régebben, nagyon lutri. Volt, ami pont úgy nézett ki, de olyan is akadt, ami köszönőviszonyban sem volt a képen látható ruhadarabbal (ócska anyag, egyenes karcsúsított helyett stb.). Ez akkor nem volt gond, mert Budán volt egy telepük, ahová be lehetett vinni, és szó nélkül visszaadták a pénzt. Nem tudom, ez működik-e még, évek óta nem vásároltam tőlük.
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem (ezt: [link] és pontosan olyan, mint amilyen a képen, az anyagával a gyönyörű színével és a minőségével is elégedett vagyok :) vlamint a karcsúsított szabásával is, de mint mondtam csak 1x volt de, ha látnék jó árban valamit amire szükségem van, rendelnék ismét.
2012. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikol.T. válasza:
Az OTTO egy nagyon régi nemzetközi cég, Magyarországon is már 20 éve, hogy jelen van. Akkoriban hazánkban a magánszemélyeknek még nem volt számítógépe, illetve internete (magyar weboldalak is alig léteztek), így az OTTO is - szinte egyedüliként - katalógusos megrendelésekkel dolgozott. (Ahogy a weboldal mellett dogozik még ma is.) Vagyis nagyok, régiek, mondhatni tősgyökeresek, s mint ilyen, náluk a név kötelez. ...Emellett saját tapasztalat alapján is megbízhatónak tartom a céget: anno, 16-18 éve többször rendeltem tőlük katalógusból, és sose volt panaszom a teljesítéssel, illetve a kapott termékkel. Szóval jó szívvel tudom őket ajánlani.
2012. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég egy pólót rendeltem tőlük.Nagyon meg voltam elégedve a céggel! :)
2015. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!