Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a Converse tornacipő...

Divat még a Converse tornacipő 2012-ben?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű a válasz. Igen, divat. És véleményem szerint az is marad még egy jó ideig. Persze szerencsés lenne, ha mindenki azt hordaná, ami valóban tetszik is neki, és nem a divatot követné (majmolná) minden kritika nélkül. Bár már látom a tipikus (szintén divat XD) hozzászólásokat, hogy pl. "szar", meg "kínai", meg "értelmetlenül drága", meg hogy "páwa". Nos ilyenné éppen a kritikátlan fikázások tették ez a cipőt. Van másik márka is, annak is meg kell élnie valamiből XD
2012. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom divat-e, de minden 2. emberen ilyent látok mostanában különböző szinekben.Szerintem borzalmasak.
2012. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Örökös divat:D
2012. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igen, divat, bár nem nagyon éri meg a pénzt mivel hamar tönkremegy meg egyébként sem túl előnyös a viselése.

De véleményem szerint nem valami szép jószágok:D

2012. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, de eléggé drágák. Ilyenekre meg nem költök pénzt, 12 ezer forint= 15kg hús. Tetszik érteni??
2012. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:))

Igen, tetszem érteni! :D

2012. ápr. 27. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze h az, ez sosem megy ki a divatból:DD nem előnyös?? mindenhez megy és szerintem rohatd jol néz ki:D

hamar tönkremegy?? NEKEM VAN 4 CONVERSEM ES AZ EGIK MAR 2 EVES:d

2012. ápr. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Milyenek a converseid?
2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Anyám Lánya válasza:

nekem nagyapám szokott rá beszólni, hogy 'annak idejin ilyet hordtak a kismamák' XDDD


nekem tetszenek.:D..és van is három.:D

zöld,citromsárga,fehér

2012. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mióta vannak meg?

Nekem több mint egy éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk első Converse cipőm, szerintem jól bírja.

Ezt a cipőt felváltva hordom egy páréves fekete Nike és egy pár éves [link] ilyen Nike cipővel.

Ez lesz az első vászon Conversem http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA

ez négy évig volt meg http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc júniusban ment szét

december óta pedig ez van:

[link]

2012. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!