Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek eredeti ez Ray...

Szerintetek eredeti ez Ray Ban napszemüveg?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 21. 22:34
 1/8 kiflitolvaj válasza:
Nem.
2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire alapozod? :)
2012. ápr. 21. 22:43
 3/8 anonim válasza:

amazon.com-ról amerikából lehet behozatni olcsón nézd meg őket, vatera meg a társai ne biztonságosak.

nekem az armani nyári papucsomtól a Guess napszemüvegig minden onnan van és megérkezik időben + márkásak is :)

2012. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most ahogy így nézem az amazont, 70 dollártól van ray ban, annyit meg nem adnék egy napszemüvegért amire úgyis csak ráülök egyszer:D

A vaterás fazon ezt írja: "TELJESEN EREDETI ERRE VISSZAFIZETÉSI GARANCIÁT VÁLLALOK!"

Nem lehet, hogy ez valami kifutó széria, azért adja ilyen olcsón?

2012. ápr. 21. 22:50
 5/8 kiflitolvaj válasza:
Értek hozzá. Oldalakon keresztül tudnám sorolni, hogy miben más, de ez most teljesen mellékes, mert ha ebben az árfekvésben szeretnél napszemüveget venni, akkor hajrá. A jobb replikáknak az UV védelme ugyanolyan és napszemüvegnél ez a lényeg. Azt pedig, hogy nem eredeti, senki nem fogja észrevenni, ha nem veszik le a fejedről;)
2012. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem! Ha már ilyen szerencsém van, hogy találtam valakit aki tényleg ért hozzá (bízok benned, mert ha nem akarnál segíteni minek is írnál ide) le tudnád írni, hogy milyen jelekből látod, hogy replika a szemüveg?
2012. ápr. 21. 23:00
 7/8 kiflitolvaj válasza:
Írtam privát üzenetet.
2012. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vaterán aki nem esküdözik rá, hogy eredeti, az párezerrel olcsóbban adja ezek szerint ugyanezt.

Ha minőségileg rendben vannak ezek is, akkor vennék olyat, de ha ez amit linkeltem biztos hamisítvány, akkor inkább olyantól veszek aki olcsóbban szórja.

2012. ápr. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!