Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz sportos ruhához magassarkú...

Gáz sportos ruhához magassarkút felvenni?

Figyelt kérdés

Sötétkék trapéz farmer, valami mintás póló, meg ilyen pulcsi, csak szürkébe:

[link]


A cipő amúgy egy platformos fekete.


2012. ápr. 19. 19:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy ne vedd fel, ha ennyire fel akarod, minek tetted fel a kérdést?

Inkább azt értsd meg, hogy egy magassarkúhoz fel kell tudni öltözni, nem pedig ész nélkül magadra kapkodni olyan darabokat, amik nem illenek hozzá. Lehet, hogy ez tök felszínesen hangzik, de erről szól a kérdés.

2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A platform cipőmhöz mindig kardigánokat veszek fel csőgatyával.Amire nem szeretnék és nem is fogok költeni, az a kabát. Egy fekete szövet kabátom van, meg egy világoskék nike.A fekete már meleg, de kardigánban még nem akarok járni. Nem sportos, csak a nike jel van rajta. Nem fogok ilyen kabcsit meg olyan kabcsit venni. Felesleges.
2012. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha az ember combja nagy, azon a trapéznadrág nem fog segíteni szerintem. Mert csak a vádlit nem lehet benne jól látni. Most a combodat úgy is látja mindenki, akkor meg? szerintem a csőgatya amúgy is kényelmesebb.
2012. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
most ezt nm értem.. ha meg alkalomra akarod felvenni akkor ahoz h jön a pulcsi?:D lehet én értettem félre akkor bocsi. A lényeg h nem illikössze.
2012. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
elegge XD
2013. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!