Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót hordotok?

Milyen melltartót hordotok?

Figyelt kérdés

- hanyas méret ?

- fajta ? / push up stb /

- hány éves kortól ?

- linkeket is küldhetek :)


2012. ápr. 18. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem hordok melltartót. /F :)
2012. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16/L vagyok, kb 12 éves koromtól (bár eleinte ugye ilyen toppot:D) Most 85D-t hordok, van push-up és sima is+sportmelltartó, de szeretnék egy olyan sportmelltartót, ami ilyen belebújós és csak ráhúzom a melltartóra. Amúgy van többféle, a sima-nem szivacsosból csak fehér meg halványrózsaszín, de a szivacsosokból (szigorúan nagyon vékony szivacs!:D) van többféle szín, elég élénkek. Meg persze van egyszerű fekete és fehér is.
2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 18. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

-70C

-drótos, normál, lehet bele külön szivacsot tenni, igy elérhetõ kicsit a push up hatát, de önmagága push up-ot nem vennék fel

-13 éves kortól

- [link]

Kedvencem csak feketébe :)

17L

2012. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 18. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

80B,75C melltartókat hordok és push up-ot általában mert a többibe nem érzek tartást a mellemnek!

14 éves korom óta hordok normális melltartókat elötte csak sport!

2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

65B (ami egy kb nem létező méret, szóval sokszor 70B)

fajtára? amit a ruha megkíván. :D pántos vagy csőtophoz pántnélküli melltartó dukál, egy mélyebben dekoltált pulcsihoz pedig pushup, sportolni sportmelltartó, otthonra meg semmi vagy ilyen szivacsmentes, lehetőleg merevítőmentes darabok. :D

Ami nekem nagyon nem jött be, az a fazon, amit linkelt valaki. Jobb szeretem, ha nem egy kis masni tartja össze az egészet, szerintem az kb. semmit nem tart (pedig nem vagyok egy hatalmas méret ugye :D). Pont most akartam melltartót venni, de csupa ilyet találtam csak. :/

Leginkább a balconette darabokat szeretem amúgy. :)

Asszem talán 14 évesen kezdtem rendes melltartót hordani, de már olyan régen volt... :D

2012. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

70/C

Általában vékony szivacsos, hogy ne üssön át semmi a vékony anyagú feszülős felsőkön se. :D

15-16

Tescoban, h and m-ben veszem őket, vagy intimissiben leárazáskor. Bár ebben a méretben nehezen kapni, mert vékony a hátam, a mellem meg nagy hozzá képest. Majdnem mindenhol 75-80 B-től kezdődnek.

2012. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-75B

-push up, de otthonra sima "gyerekmelltartó" vagy sportmelltartó

-13

2012. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!