Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Melyiket bögrére, és melyiket pólóra?



2012. ápr. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pólóra egyes és hármas. Bögrére kettes és hármas. Jók ezek a figurák! :)
2012. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, nekem is nagyon tetszenek :)))
2012. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 17. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Bögrére azért az elsőt mert az maga ez a szatirikus realista figura akinek 1-2 videóját láttam már és végülis egy pohár pont egy motívum egy szimbólumra elég.


A pólóra már a 2. és 3. működne jobban ha olyannal találkozol aki ismeri ezt akkor a 2. nagyobbat üt , de szerintem tán pólóra azért a 3. a legjobb mivel az minden háttérismeret nélkül üt.

2012. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


De ha a 3.-at venném fel sulira, és szembefordulok z igazgatóval és meglátja, akkor mit mondjak neki?

2012. ápr. 17. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű ilyet nem teszel , ha jóban vagytok megteheted , de a kulcs az hogy amikor először észreveszi rajtad , ne őt nézd , mert az kihívó is lehet , hanem perifériás látással megvárod amíg észreveszi max aztán nézel rá ha kell. Ha meg szembe jön folyosón akkor semmi csak simán köszönsz.
2012. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem mind 3 jó pólóra és bögrére is! :D
2012. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!