Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a cipőhöz hogyan öltözné...

Ehhez a cipőhöz hogyan öltöznétek fel?

Figyelt kérdés

Ezt a cipőt egy barátnőm vette és én is nagyon szeretnék egyet, de nem tudom, hogy mennyire tudnám kihasználni, miket kellene felvennem hozzá.. Ezért kérek tőletek segítséget :)


[link]



2012. ápr. 16. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
fehér,fekete,pink,sötétkék,szürke színekhez fel tudod venni simán úgyhogy én megvenném:) Nekem alapból sok ilyen színű felsőm van én pl simán ki tudnám használni:) de ha pl sárga,zöld,világoskék,piros felsőid vannak többségben akkor nehéz lesz kihasználnod mert azoktól nagyon elüt!
2012. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak csajos holmikat, semmi sportosat. Csinos farmerral, szoknyával,női ingekkel és még annyi mindennel. A hangsúly a nőies darabokon van.
2012. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Így nagyjából látom barátnőmet, hogy hogyan öltözködik. Ő a mindennapokban is ilyen darabokat hord. Rengeteg színes cipője van, mindig irigykedek a stílusára. Én viszont csak a hétvégi bulikba veszek fel ilyesmiket.

Szerintetek bevállalhatom én is hétköznapokra? Vagy felejtsem el?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. ápr. 16. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jól érzed magad benne és a te stílusod akkor persze nyugodtan! Ne barátnőd példájára öltözz mert lehet az neked nem áll jól/vagy kényelmetlenül éreznéd magad benne! Próbáld ki ha bejön persze, nyugodtan! Én is szeretem a színeket,télen nem is vásároltam nagyon ruhákat mert csak a fekete meg a fehér dominált :( De most tavasszal nem kell félteni:))
2012. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom próbálni én is, ha olyan visszajelzéseket kapok, mint ő akkor pedig folytatom :)
2012. ápr. 16. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

-felveheted fekete nadrággal fekete nyakas hosszitott fölsövel és fekete bör derék övvel

- fehér blézerrel fehér fölsövel és farmernadrággal ( vehetsz hozzá fehér bör övet derékra vagy sok fehér gyöngyöt a kezedre ehhez. de akár gyöngy nélkül egy egyszerü hosszu arany nyakláncot is.)

-kék farmer pánt nélküli hosszitott fazonu sötét kék fölsö hozzá illö derék övvel

és egyszinü kék farmerrel esetleg kis táskával

-fehér fölsövel fekete gatyával esetleg blézzerel ( kicsit elegánsabb)

szoknyával nem ajánlom max buliba mert kicsit ribis lenne.

2012. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is :) Most elkértem barátnőmét egy hétre, hogy megnézzem, milyen is lenne nekem :) Eddig tetszik.
2012. ápr. 17. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!