Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tehetem csinossá az...

Hogy tehetem csinossá az öltözködésemet tornacipővel/deszkés cipővel?

Figyelt kérdés
Van egy fekete tornacipőm amit nagyon szeretek de eléggé sportos viszont az öltözködésem inkább nőies. Tudnátok mondani esetleg mutatni 'összeállítások', hogy tehetném nőiesebbé a végeredményt tornacipővel? (ugyanez a helyzet deszkás cipővel)
2012. ápr. 5. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

hát deszkás cipővel szerintem sehogy :S de fekete tornacipőhöz lehet felvenni fekete leggings-et(ami nem átlátszó a seggednél!)és hozzá egy csinosabb tunikát(pl farmer anyagból is lehet akár a tunika!),egy szép nyaklánc,hajpánt ilyesmi....


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

deszkás cipőt sztem egyáltalán nem lehet nőiessé tenni, viszont egy tornacipőt igen. felveszel egy sima csőtoppot, és az máris nőiesebb úgy. plusz hozzá egy kézi nagyobb fajta virágos táskát. napszemüveg, pár csillogós vagy masnis kiegészítő, és kész is. na meg a farmer, de az alap. :)

VAGY

egy sima triók, akár egyszínű (de az legyen valami extrém színű!), akár egy virágmintás. hozzá egy kardigán, egy két nagyobb medálú nyaklánc, és az is kész. a hajadba tűzhetsz egy nagyobb fajta rózsát is.


[link]

2012. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyiket kipróbálom majd.
2012. ápr. 6. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:

sok mindennel feldobhatod.Természetesen a tornacipőt a másikba egy csepp nőiesség sem szorult.

Veszel fel egy csőfarmert kockás inggel széles karkötők nyakláncok fülbevaló és kész is

2012. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!