Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan minek nézik ezt a...

Olyan minek nézik ezt a kategóriát, akiket nem érdekel a divat?

Figyelt kérdés
Szeretem ezt az oldalt, a Szépség és divat kategóriát, az Öltözködés témakört főként. Sokszor szoktam válaszolni is kérdésekre, próbálok segíteni a kérdezőknek, értelmes válaszokkal. De mostanában minden második kérdésnél olyan válaszokat látok, hogy ne a divat szerint öltözködj, sz*rd le a divatot, azt hord ami neked tetszik, stb. De hát akik lesz*rják a divatot, azok minek vannak itt válaszolgatni? Szerintem ezek az emberek vagy borzasztóan képmutatóak és hazugok, vagy tényleg nem érdekli őket a divat, mégis ezt olvasgatják, tehát szimplán ostobák. Hiszen én sem nézegetem az Ezotéria kategóriát, mert rohadtul nem érdekel.
2012. ápr. 5. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Van különbség az olyan ember között, aki mértékkel, de hozzáértéssel "divatozik", és az olyan ember között, aki nem is önmaga, hanem a divat teszi azzá, amilyen, nem az érdekli, hogy mi tetszik neki, és mi illik a stílusához, hanem az, hogy másoknak hogy tetszik, és hogy mennyire trendi. Én az ilyen emberek kérdéseire írom(ha ez tükröződik a kérdésből), hogy "ne a divat tegye valamivé, legyen önmaga. Tehát vannak különbségek. Szerintem ezért.
2012. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vok, "de" helyett "és" kellett volna *-*
2012. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy kell érteni, hogy ne hordj semmit, cssk mert éppen divatos. Pl. egy tök szégyenlős csaj ne vegyen fel cicanacit, ha utána végig azon fog feszengeni, hogy mindenki őt nézi. Csak akkor kell figyelembe venni a divatot, ha neked is tetszik az adott darab. Elvileg engem sem érdekel a divat, mert nem fogok semmit felvenni ha nem jön be, hiába rohangál abban a fél ország. Viszont igenis szeretem nézni a trendeket, mert érdekes, és vannak jó divatos cuccok is. De az pl. gáz, mikor valakinek tetszik egy trapézgtya, de mivel éppen nem divat, itt kérdezgeti, hogy felveheti -e. Erre mondom én azt, hogy ne érdekeljen a divat, ha tetszik hordd.

Egyébként csak itt Magyarországon jelenti a divat szó a csordaszellemet, a cicanaci, tornacipő, leopárdmintás cuccok kombót. Külföldön a divat pont arról szól, hogy fejleszd a saját egyéniséged, egyedi stílusod legyen, de úgy, hogy jól is nézz ki közben.

Coco Chanel a világ egyik legnagyobb divatikonja volt, és pont úgy lett az, hogy nem érdekelte többi ember véleménye, nem hordta a kényelmetlen ruhákat, hanem férfi ingekben meg nadrágokban flangált. És divatikon lett azzal, hogy nem követte a divatot.

2012. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!