Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy kötitek meg a magasszá...

Ti hogy kötitek meg a magasszárú cipőt?

Figyelt kérdés

Eddig csak sportcipőket hordtam, utcán is. Azokat mindig csak simán masnira kötöttem. Most viszont nagyon megtetszett egy ilyen magasszárú, enyhén deszkásnak kinéző nike cipő, nemtudom mi rá a szakkifelyezés.

Ez itt, csak az enyém az elején meg a száránál kék: [link]


Na most hülyén néz ki, ha masnira kötöm, ez tény. Viszont ha a nyelve mögött kötöm meg, akkor meg úgy előre tolja a vipő nyelvét, ami szintén idétlen. Van ennek valami különleges technikája?


2012. márc. 31. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet úgy, hogy megkötöd masnira, és a 4 részt 2 oldalra beteszed a cipő két oldalába, a bokád jobb és bal oldalához, vagy leeht úgy, hogy nem kötöd meg, hanem a cipőfűzőket direktbe teszed két oldalra(de semmiképp se látsszon).
2012. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bekötni, a füzőket csak meghúzom és a cipő belsejébe csúsztatom, leesni meg csak nem fog a lábadról, főleg ha passzol a méret és nem focizol benne, bár ezek nem is focira valók, sőt ha írsz egy max árat akkor szerintem találunk egy ennél vagányabb cipőt ;)
2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Asszem úgy fogom csinálni, hogy nem kötöm be, csak beteszem a fűzőt a cipő belsejébe, és kötök rá egy csomót, hogy ne állítódjon el.


Egyébként már megvettem, 18990 volt úgy emlékszem valami sport üzletben, Szolnokon a pelikánban. Azért kedves második, ha tudsz ennél jobbat, akkor kereshetnél nekem egyet, és ha tetszik, max nem kell majd gondolkodnom a következő cipőmön :) A max ár úgy 19-20K.

Köszi a válaszokat :P

2012. ápr. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!