Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek homoszexuális ha...

Szerintetek homoszexuális ha egy fiú női gatyát hord?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és szerinte nagyon menő az hogy női farmert,női cipőt visel.én már azon is elgondolkoztam hogy a férfiakhoz vonzódik.

2012. márc. 29. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem feltétlen homoszexualitás ez sajnos egy elég elterjedt,de súlyos pszichózis zavar,biztos te is hallottál róla hogy férfiak az asszony ruháit próbálgatja a tükörbe,titokba felveszi őket míg a nő távol van. Na a párod ugyanebben szenvedhet, szerintem próbálj utána olvasgatni mi a pontos kórképe és megnevezése, és ha sikerrel jártál akkor beszéld meg vele az egészet és menj el vele pszichológushoz!
2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az
2012. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Manapság sok férfi ruhadarab nőies meg sok női ruha férfias.Majdhogynem le is hagyhatnák róla a woman vagy man szót.De olyan rózsaszín cuccok meg ami egyértelműen nőies az szerintem még meleg srácon is gáz.....
2012. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. márc. 29. 22:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Első, azért ne keverjük össze a transzvesztitizmust a tanszszexualitással :) Nőnek öltözni, részben vagy egészen, általában csak egy teljesen ártalmatlan fétis, és sok heteroszexuális fiú is csinálja.


Kérdező, ha arra vagy kíváncsi, a barátod meleg-e, leginkább tőle kéne megkérdezned :) Ennyiből nem lehet megállapítani.

2012. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igaz nem volt sok párkapcsolat az életemben de a mostani 4 éve tart és megőrülnék ha a párom az én ruháimba flangálna vagy próbálgatná :S Én nem tudom ki az a sok hetero férfi aki felvesz női ruhát én eddig filmbe láttam csak inkább és azok mint dilisek voltak vmilyen szempontból! Nem transzfesztitára gondoltam amúgy
2012. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És pont az ilyenek miatt csak titokban merik csinálni a fiúk :) Pedig nincs abban semmi. Te még sosem vetted magadra a párod ruháit?

Amit a kérdező leírt, annak alapján a srác transzvesztita, Te lehet, hogy nem arra gondoltál, de több mint valószínűleg az :)

2012. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 22:45!


Te egy beteg ember vagy... Én hetero létemre soha nem hordtam női ruhát és nem is akarok. Aki ilyet csinál azzal komoly bajok vannak.

2012. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem én nem szoktam a párom ruháit hordani(bár ismerek olyan leányzót aki a párja boxerjait hordja mindig de ő más tészta) és most itt ott a hangsúly hogy női ruhákat visel. Ez úgy is érthető hogy utcára is felveheti ami már abnormális. Kérdező: csak otthon hordja vagy utcán is? és milyen gyakran csak poénból bújik bele vagy kifejezett élvezetet okoz ez neki? ez azért tényleg fontos:)
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen Suliba is felveszi... és egész héten női gatyában van.és élvezii...
2012. ápr. 2. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!