Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szaggassam ki a gatyáma...

Hogyan szaggassam ki a gatyámat úgy h jól is nézzen ki?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Nem rég vettem egy gatyát, amin lyukak vannak. A baj az h ezekben a lyukakban, ilyen fehér cérnák voltak keresztben, gondolom tudjátok mire gondolok. Na én ezeket a szálakat nagy naívan kivágtam, gondolván h így jobba fogg kinézni, csak az a baj h tévedtem. Túl kicsik a lyukak ahhoz h elég bőrt mutassanak a lábamból, és szeretném nagyobbra csinálni, már kb el is gondoltam h hogyan, csak nem merem megcsinálni, mert nem tudom h álljak neki úgy h ne rontsam el a vadonat új nadrágomat. Örülnék pár tippnek. Köszönöm előre is.

2012. márc. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lukak méretével van bajod,akkor kicsivel tovább vágdosd be a szélüket(csak 2 oldalt, alul és fölül nem), és rojtold ki körömkefével. Kicsit vizesen megsikálod és jó lesz.
2012. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. márc. 24. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én két módszerrel csinálom a szaggatott nadrágjaim (egy régi, már nem használtan próbáld ki)

az egyik: fogj egy műanyag palackot, be a nadrág szára közé, majd sajtreszelővel szépen kialakítod a lukakat

a másik (ezt használom általában): fogsz egy kemény tárgyat, ami már nem kell, be a nadrág szára közé, majd borotva pengével akkorát és olyat csinálsz amilyet csak akarsz

2012. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam most gyorsan és tényleg bevált. :)
2012. márc. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!