Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagykőrösön vagy környékén...

Nagykőrösön vagy környékén lehet kapni LMFAO-s pólót?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy sima LMFAO-s pólót, de itt Nagykőrösön nem találok olyan boltot amibe van. Esetleg Kecskeméten, a Malom központban valamilyen boltban, mint pl: New Yourkerbe már árulnak? Mert múltkor voltam, és akkor még nem volt..Nem nagyon szeretnék mindenféle online áruházból rendelgetni:D Válaszokat előre is köszi:D
2012. márc. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én is nagykőrösi vagyok! szerintem nem lehet, vagyis én még nem találkoztam vele :S
2012. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sz*r ez a Nagykőrös..xD Közben megtudtam amúgy, h Kecskeméten lehet kapni szinte minden olyan helyen, ahol árulnak ilyen mintás pólókat. Csak nem mondtam pontos helyet :D
2012. márc. 25. 14:28
 3/5 A kérdező kommentje:
mondtak*
2012. márc. 25. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
hát eléggé.. :) megyek ki majd külföldre :) amúgy igen, kecskeméten sokkal nagyobb választék van...:D
2012. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem egész magyarországon nem lehet.hallom nem szeretnél online oldalról rendelni,de vagy elmész egy nagy ruhaboltba(PL.:newyourker)és ott megmondod hogy nem rendelnének-e olyat a boltba(biztos nagyon drága lenne),vagy csinálsz egyet,vagy hát rendelsz. amugy ha rendelsz akkor itt egy oldal: [link]
2012. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!