Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről: www.garagestore.hu/ferfi/cipok/supra_footwear/2629_vaider. Html? Esetleg milyen más tavaszi/nyári cipőt ajánlanátok? (lehet színe, de ha lehet ne legyen lila, piros és rózsaszín se)

Figyelt kérdés
A supra mondjuk kicsit drága, de a lábam már nem nő. 16/F
2012. márc. 23. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Engem nem nagyon érdekel, hogy ki milyen márkájú cipőt hord.Szóval én nem a cipője alapján kezdek el vele barátkozni.Nem is biztos, hogy az néz ki jobban, de ez kifejezetten tetszik!
2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Volt és van Tisza cipőm és Supra is. Azt kell mondanom, hogy kényelemben nem nagyon tudnék dönteni közöttük, bár bevallom, most egy kicsit elfogult vagyok a Supra-val szemben.


Ez a Supra baromi jól néz ki, ha illik a személyiségedhez és a stílusodhoz a színösszeállítás, akkor szerintem nyugodtan megveheted, de az tény, hogy nyárra egy kicsit szerintem is meleg lesz.


Ha tanácsot kellene adnom, nyárra inkább válassz valami kényelmes vászon cipőt, akár egy Converse-t, vagy esetleg a Tisza kollekciójából egy Vöcsök jó lehet, én ezeket nyúzom most melegben, és jól bírják.

2012. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!