Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A TESCO-s F&F márkájú ruhákra...

A TESCO-s F&F márkájú ruhákra is rá van írva hogy 97% PAMUT, ez mennyire igaz? Mert a kínaiak is ráírják, hogy 110% pamut és ívet húz a kulcsom a zárhoz érve. Szóval az F&F márka mennyire gagyi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy több éves pólóm tőlük, és azon kívül, h kicsit megkopott a felirat rajta, teljesen jó. szerintem ha felpróbálod, megtapintod, el tudod dönteni, h milyen minőségű. szerintem ebben a márkában is ki lehet fogni rossz és jó minőségű darabokat egyaránt.
2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen márkájú ruhám, és teljesen jó. Megkérdezhetem, hogy mit jelent az "ívet húz a kulcsom a zárhoz érve"?
2012. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vicces eset volt: kínai műszálas ruhában voltam és amikor a kulcsomat a zár felé közelítettem, de még nem ért hozzá akkor az statikusan feltöltődött ruhámon keresztül elektromos kiülés keletkezett, azaz a kulcs és a zár között látható szikra, elektromos ív keletkezett...és meg is rázott egy kicsit...kb olyan mint a fizika órán a feltöltött fémrudat az acélgolyóhoz közelítjük és ívet húz rajta. napi 3 hasonló ilyen után lehet megunja az ember...
2012. márc. 18. 17:40
 4/8 anonim válasza:
nekem van egy pár ruhám az F&F-ből, és nekem nagyon beváltak. nekem pamutból van mindegyik amit ott vettem, de lehet, hogy árulnak műszálas ruhákat is, én még nem vettem ott olyat!:DD
2012. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem megfogod és érzed, hogy műszál, vagy pamut.

Az f&f cuccok szerintem elég jól amúgy. :D Nekem jók a tapasztalataim.

De ha valami olyan műszálas, hogy szikrázik, akkor nem tudom, hogy adták be neked, hogy az pamut, ne a címkének higgy, hanem a tapintásodnak legközelebb. :D

2012. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azelőtt nem igazán figyeltem...pont nem érdekelt milyen cucc van rajtam...mostanság álltam rá az igényességre.
2012. márc. 30. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek az F&F ruhák nekem is vannak onnan cuccaim.:)
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BKrisztina válasza:

Nekem általában jó tapasztalataim vannak az F&F termékeivel. Van tőlük blúzom, pólóm, melltartóm, farmernadrágom... Mindegyiket szeretem.

Az anyaguk is kellemes (eleve eszerint választottam), a kidolgozásuk is korrekt.

Nem interneten rendeltem, hanem a boltban, személyesen vettem meg, tehát nem "zsákbamacska" volt.

2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!