Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Kamu vagy tényleg lehet ilyen olcsón eredeti cipőt venni?

Figyelt kérdés

[link]


És ez az utalásos dolog,mennyire megbízható?Esetleg valakinek volt már ilyennel dolga?


2012. márc. 18. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg az értékeléseket. szinte az összes pozitív. szerintem bízhatsz benne.
2012. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haha.

Ezek nem eredetiek.

Mar megis honnan tudna hozni eredetit ennyi penzert ugy hogy neki meg meg is erje az eladas?

Oh hat hogy en tudom... persze hogy tudom mert kb. barmilyen importor forrasat meg lehet kersni...


Egyebkent meg egesz jo !!masolat!! csak a sok atlagember esz nelkul vasarol es mivel nem ertenek a kamu dolgokhoz leertekelik pozitivra...


Az mar nem szamit hogy egy rendes Converse kibir kb fel-1 evet ha nyuzod ez meg 1 honap utan leszakad a labadrol mint az unokahugome...


A fotkkal meg ne foglalkozz mindig katalogusfotok vannak fent az Ice Watch oraknak is...


Ami tul jo hogy igaz legyen az nem is igaz! Ez a net mottoja!

2012. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos nem eredeti, de kit érdekel? :)
2012. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talan erdekelni fog amikor leesik a labadrol hogy miert?


Rendes Converse 12000 Ft 12 honapot tutira kibir- meg ugyebar van garancia is valameddig


Ez meg postaval egyutt kb 4000 forint. Kibir 1 honapot. 4000-re jon ki per ho.


A rendes Converse meg 1000/ ho de vannak sokan akiknek sokkal tovabb birja.

Jah meg garancia es nem egetd magad ha vki olyan mint en hogy tudja hogy kamu.


Ez egy sima szines tornacwuka amire raraktak a markajelzest de silany minosegu...


Jah es ha mar alapbol rosszu kondicioban erkezik hozzad igy jartal. Nekem volt egy Nike cipom 2 nap utan elkezdett repedni a talpa- gyartasi hiba, vszeg rosszul szilardult a gumi- azonnal kicsereltek pedig akkor mar hordtak utcan is de elismertek h ez egy hibas termek es kaptam ujat... Itt ezt nem teheted meg sajna, foleg nem miutan hordtad... :S


Sztem hosszabbtavon jobban megeri egy rendes Converse, de te dolgod tamogatni az vamot csalo kinai arukat...

2012. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

converse cipőt ilyen olcsón nem lehet venni

egy ilyen cipő minimum 15 rongy

2012. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!