Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Erdei" randira milyen cipőt...

"Erdei" randira milyen cipőt vennétek fel az esetemben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy elég korlátozott a választék, mert albiban lakom, ahol nincs sok helyem, és a szüleimnél, kb. 200 km-re van a ruhatáram nagy része:) Szóval van egy snassz sportcipőm (valószínűleg ez lenne a leginkább praktikus, de nagyon ronda, és aerobikra járok benne, szóval kintre nem is nagyon vehetem fel), van egy lapos bokacsizmám (ez tök jó lenne, de sima a talpa, félek, hogy elcsúszok) és van egy telitalpú magassarkúm (csak 3-4 cm a sarka, de félek, hogy ez is sok már). A barátommal most jöttünk össze, és valami romantikus helyet tud a budai hegyekben, semmiképpen se szeretném kihagyni:)

2012. márc. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp a lapos bokacsizmát válaszd. Ha elcsúszol még mindig jobb,mintha valami ronda sportcipőbe mész,vagy ott tipegsz lemaradva mögötte a magassarkúdban.
2012. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is a csizmára hajlok, csak olyan képtelenségnek tűnik, hogy abban elhagyjam az aszfaltot, már a kockakövön is csúszkál:)
2012. márc. 16. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Randi szabály, hogy ha a fiú ilyen túrás randira hív, akkor a kinézet nem, a praktikusság inkább számít.

Sok pasival randiztam már és pártól megtudtam, hogy igenis nézik azt, hogy vagy-e annyira agyatlan, hogy divatosan menj el terepre, vagy inkább csak jól akarod érezni magad.

2012. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a szempont bennem is felmerült, hogy nem fog-e buta libának nézni, amint bénázok esetleg a csizmámban:S Szerinted vegyek most emiatt egy új tornacipőt? Ami most van, azt úgy kell elképzelni, hogy 4 éve a tesicipőm, igazából ahogy elnézem, már az aerobikra se szívesen veszem fel, olyan csúf:D De egyébként meg nagyon nem vagyok tornacipős/sportcipős lány...
2012. márc. 16. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a csúf cipődbe... én is mentem már szakadt torna cipőbe amit 6 éve hordtam már.

Nem tudom ,hogy a budai hegyek mennyire kemény terep, de ha az, akkor nem is érdemes szenvedni az utcai cipővel, mert 2 óra múlva már visítani fogsz a fájdalomtól (én megjártam már :D ).

Sport cipőnél szempont ,hogy legyen vastag a talpa, kényelmes és esetleg tartsa a bokát.

Ha az első kettő megvan a rozzant cipődnél akkor mehet.


Szerintem értelmes férfi ember nem fogja szóvá tenni, meg úgy ismerve a pasikat... nem is igazán érdekli őket a cipő. :D

2012. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én se tudom sajnos, hogy milyen terep, csak annyit, hogy a buszmegállótól 30 perc séta lesz, szóval viszonylag rövid táv. Szóval gondolom nem egy hegycsúcsra mászunk majd fel:)
2012. márc. 16. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sportcipőbe mennék, de ha te a lapos bokacsizmát választod, akkor nem árt mondani a srácnak, hogy a sportcipőd otthon van, és akkor nem fog "buta libának" nézni. :)

21 L

2012. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!