Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOgy tetszik ez az esküvői ruha?

HOgy tetszik ez az esküvői ruha?

Figyelt kérdés

[link]


MI a véleményed róla?

Te megvennéd?



2012. márc. 12. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd meg! szép a ruha de internet lenne az utolsó hely ahol esküvői ruhát rendelnék! csakis szalonban vegyél,az se normális hogy csak 38-40es méretet mutat egyéb más is kell hozzá hogy jó -e? lehet mellbe kicsi vagy nagy lenne, lehet hosszú lenne igaz utána vihetnéd varrónőhöz de sokkal másabb ha élőben próbálgatod hogy áll a ruha stb! egy esküvői ruhánál szerintem ez fontos!
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a dupla réteges megoldás, szerintem bután néz ki. De még ha tetszene sem vennék vaterán menyasszonyi ruhát. Szerintem azért egy ilyen jeles alkalomra való ruhán ne próbáljunk meg ezen a módon spórolni.
2012. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem úgy néz ki mint egy menyasszonyi ruha.... Nekem valami ilyemi a menyasszonyi ruha ideálom: [link]

de izlések és pofonok... amit te mutattál olyan érzést kelt bennem mintha ki lenne fordítva:D

2012. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én interneten nem venném,de szerintem túl egyszerű :/
2012. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annyi belekötni valóm van, hogy az az egyenes része alul egyáltalán nem illik a fodroshoz. olyan, mintha az ember haja egyik oldalon birkagöndör, a másikon lenyalt, tűegyenes lenne.
2012. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én internetről nem rendelnék, jobb ha egy szalonban nézel körül. Egyébként szép.
2012. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem venném meg mert rövid de látom ki lehet bőviteni! de akkor sem ,ünnepélyesebb. ruhát vennék fel! de ez csak az én véleményem! de ha tetszik nyugodtan vedd fel! és ne mások véleményét kérd(szerintem)

tudni fogod ha meglátod aZ iGazi ruhát :) :DD ;)

2012. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!