Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és mennyiért vehetnék...

Hol és mennyiért vehetnék ilyen táskát?

Figyelt kérdés

A Misso weblapján láttam a kollekciónál ezt a fotót, ezért gondolom, talán a táskát is ők árulják. Szerintetek csak a hivatalos Misso üzletekben van ilyen, vagy a márkát forgalmazó egyéb üzletekben is? Ugyanis ahol én élek, a közelben sincs Misso bolt. :( Illetve nagyon megköszönném, ha valaki tudna mondani egy megközelítő vagy pontos árat a táskára.

[link]


2009. jún. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jézzuuuuuuus!Hogy néz ki,tiszta gáz leszel ha ilyen tatyóval fox járkálni...de amúgy az árkádban láttam ilyet...bocsi de nekem nem jön be...dedós:D
2009. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod véletlenül, mennyibe kerül??? Fontos lenne!
2009. jún. 9. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
óó ez vagy 10-12 ezer:D:D
2009. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, marha viccesek vagytok. Ennyit a segítőkész emberekről. Köszönöm.
2009. jún. 9. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam utána nézni, de nem sikerült..

Ha belföldön is forgalmazzák akkor a Westend, Mamut vagy Árkád üzleteket érdemes lenne végigjárni, ha ott nem találsz ilyet akkor nem valószínű, hogy ez beszerezhető kis hazánkban.


Egyébként ezt a képet honnan töltötted le? Biztosan ott lenne a márkája/forgalmazója is az oldalon, így pedig könnyebb lenne a dolgod a keresésben.



Az előző két kretén b@romarcúnak meg annyit, hogy nem véleményt kért róla a kérdező, hanem elérhetőséget a táskához..

2009. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Elnézést egy kicsit figyelmetlen voltam, nem olvastam el a kérdés alatti szöveget. Misso üzletek Magyarországon itt találhatóak:


1. Jazz Collection - Mammut I.

1024 Budapest, Lövőház út 2-6.


2. Jazz Collection - Pólus Center

1152 Budapest, Szentmihályi út 131.


3. Jazz Collection - Westend

1062 Budapest, Váci út 1-3.


4. Moda Francesca - Lurdy Ház

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.


5. Yaffo - Misso - Westend

1062 Budapest, Váci út 1-3.

2009. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na még egy kis kiegészítő:


(+36) 1 238-7317


Ezen a telefonszámon tudsz érdeklődni a táska iránt. (Belföldii, budapesti szám, Westend)

2009. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!