Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nevet mindenki ha a...

Miért nevet mindenki ha a bundabugyik kerülnek szóba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mert gááz.
2012. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt hittem h azt a fanszőrzetre mondják :O
2012. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert már maga a szó is viccesen hangzik.
2012. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as: miért hangzik viccesnek?
2014. júl. 12. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem van több bundabugyim is F létemre.Nekem izgi,ha a feleségemre ráadok egyet,és én is belebújok egy ilyenbe a szex előjátéknál.Ezután a nemi szervekkel való játék során is kellemes,ha a munkálkodó fél belebújik egybe amíg a másikon dolgozik.
aug. 30. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a te egyéni szociális percerziód, senkit nem érdekel. Szerintem a legtöbb ember azt sem tudja mi az a bundabugyi. El nem tudom képzelni, hogy kerül csak úgy random szóba.
aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pedig sokszor használják ezt a szót.A köznapi életben is,meg itt a neten is gyakran beleütközöm.

Egyik a neten:"nekem kesztyűt, nagykabátot, alsószoknyát, bundabugyit, gyapjúharisnyát meg vastag pulcsit kellett volna hoznom...ma ugyan nem várható eső, havas eső, havazás és hódara (tegnap mind volt), de az orkán erejű szél megmaradt."

A másik:"A századfordulón az autók indítása rengeteg nehézséggel járt és vezetésük is komoly kihívást jelentett." Az időjárás miatt a nyitott autónál ez volt a javaslat:" A bundabugyit, szőrmebundát, fület védő sapkát, kesztyűt felvenni, autósszemüveget felcsatolni."

szept. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!