Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az osszeallitas milyen?

Ez az osszeallitas milyen?

Figyelt kérdés

Foleg 16-20 eves lanyok valaszara volnek kivancsi, jomagam 20 eves volnek.


Cipo: [link]

Nadrag: [link]

Dzseki: [link]

Polo: [link]


2012. márc. 1. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a cipő az egyetlen normális dolog ami itt ki lett rakva. Fiú vagyok , és magamból kiindulva nem vennék fel ilyet, de te tedd ha nekwed tetszenek .

Itt az én összeállításom

cipő: [link]

Nadrág (otthonra): [link]

Dzseki inkább pulóver : [link]

polo: [link]

SAPKA az nagyon fontos tesó : [link]

ilyet akarok ,csak sajnos nincs pénzem rá:(

ilyen van : [link]


17/F

Szeva !

2012. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az Adidas cipo tenyleg jo, de feketeben jobban tetszene, megfontolom, koszi! A sapka szinten jo otlet, majd keresek valami jofelet :D
2012. márc. 2. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:

jól van látom nem vagy egy elveszett gyerek ! :):)

Ami tetszik azt hord . utolsó voltam . béke

2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó összeállítás nekem nagyon tetszik:)

16L

2012. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A cipő lóg ki a sorból, ahogy azt már előttem is mondták. Szerintem egy letisztultabb (nyugodtan lehet mid vagy magasszárú) cipő tökéletes lenne.

Egy nem túl színes Vans:

[link]

[link]

[link]

Nike:

[link]

[link]

[link]

[link]


A lényeg, hogy egy letisztultabb cipőt keress, amiben inkább az összhang dominál. Sokkal kellemesebb ránézni bárkire is, úgy, hogy ott nem villan kis egy cipő a csicsáival - inkább kellemesen kiegészíti az összeállítást.


[link] <- ezen az oldalon ugyan csak képek vannak (nemtudom ismered-e a tumblr-t magát, nem kezdem el magyarázni mi is az) de van egy külön stílus irányzata amit követ, ha gondolod - mert tetszik - innen ki tudsz magadnak alakítani egy vonalat.

2012. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!