Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A New Yorkerbe lehet visszavin...

A New Yorkerbe lehet visszavinni ruhát?

Figyelt kérdés
Vettem egy nadrágot,fél napig volt rajtam de iszonyatosan zavarja a bőrömet. Amikor vettem alapból nem volt rajta cimke, tehát nem tudom visszaveszik-e még.
2012. febr. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hibás, megfelelő a mérete is, akkor csak azért, mert "zavarja a bőrödet" nem kötelesek visszavenni.
2012. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy mi az ok,a kérdés csak az hogy vesznek e vissza ruhát. Nem feltéltenül muszáj azt mondanom ami a valós ok,mivel ha azt mondom kicsi lett nem hiszem hogy leellenőriznék rajtam a méretet hogy igazat mondok e.
2012. febr. 25. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha azt mondod, hogy nem jó a mérete, az eladó másik méretet fog adni. Más termékre nem köteles kicserélni.
2012. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az egy volt belőle.
2012. febr. 25. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor próba cseresznye
2012. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így csak én felsőt vettem.

Megvettem, itthon mászkáltam benne, és nagyon kidörzsölte a bőröm a varrása. Én is levettem a cimkét, de a blokk még meg volt.

Másnap visszavittem,és azt mondtam, hogy ajándékba vettem, de nem lett jó a méret. Kérdeztem, hogy becserélhetem-e másra és vettem helyette egy szoknyát. Igaz ráfizettem, de egy szót sem szóltak. :-)

2012. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem már vissza ruhát, mondjuk nem pont a New Yorkerbe, de hasonló kaliberű ruhaboltba. Egy blézert, itthon jöttem rá, hogy mégse tetszik.:) Nem, hogy levásárolhattam, de mivel olcsóbb dolgot vettem, így még a különbözetet is visszafizették. A blokkot mindenképp be kell mutatnod, és csak akkor cserélnek, ha egy hónapon belül történt a vásárlás.
2012. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugodtam :)
2012. febr. 25. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!